Aktualitet

Ndahet nga jeta ish-balerina Hueyda El Sayed


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:20 - 23/11/21 |
Opi Nion

Ka ndërruar jetë në moshën 46-vjeçare balerina e njohur  Hueyda El Sayed.  Sipas news 24 ish-balerina vuante nga një sëmundje e rëndë. Ajo u shua mëngjesin e sotëm në një spital në Luksemburg.

Hueyda El Sayed ka lindur në Tiranë, ndërsa prejardhja e saj ka qenë nga Sudani. Ajo këndonte, ishte balerinë, moderatore, spikere lajmesh dhe piktore.

Kujtojmë se disa nga programet që ka prezantuar janë: ‘Një këngë për ty’, ‘7 nga shënimet e mia dhe Kioska’ dhe  ‘Në restorant’.

Pas