Life Style

Ndahet nga jeta bashkëshortja e parë e Aleksandër VuçiçBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:37 - 29/01/22 |
Opi Nion

Gazetarja Ksenia Vuçiç, ish-bashkëshortja e Presidentit serb është ndarë sot nga jeta në moshën 56-vjeçare. Ka qenë vetë Aleksandër Vuçiç, i cili ka ndarë në profilin e tij në Instagram, lajmin për humbjen e nënë së dy fëmijëve të tij.

“Sonte në Beograd papritmas në moshën 56 vjeçare ka ndërruar jetë Ksenija Vuçiç, nëna e dy fëmijëve tanë Danilo dhe Milica dhe gruaja ime e parë. Më pas do të njoftojmë familjen dhe miqtë për vendin dhe datën e varrimit. ”, ka shkruar Vuçiç.  Ksenija Vuçiç ka punuar si gazetare për më shumë se 30 vjet dhe karrierën e saj e ka nisur në televizionin Studio B./Opinion.al

 

Pas