InstaBIZ

Ndahet nga jeta bashkëshorti i katërt i Ivana Trump


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 30/10/21 |
Opi Nion

Është ndarë nga jeta dhe modeli italian, Rossano Rubicondi, i cili prej disa kohësh luftoi me një sëmundje të rëndë.

Rubicondi është i njohur dhe si bashkëshorti i katërt i Ivana Trump, ish-bashkëshortes së Donald Trump dhe nëna e Ivanka Trump.

Lajmi për vdekjen e 49-vjeçarit u bë i ditur në “Twitter” nga prezantuesja e televizionit italian, Simona Ventura mbrëmjen e së premtes.

Trump dhe Rubicondi qëndruan të lidhur për 6 vjet përpara se të martoheshin në prill të vitit 2008, kur ai ishte 36 vjeç ndërsa ajo 59.

Dasma 3 milionë dollarëshe, me 400 të ftuar, u organizua nga ish-bashkëshorti i saj Donald Trump, me vajzën Ivanka si shoqëruese nderi./ Opinion.al

Pas