Aktualitet

Najada Çomo e denoncoi për shantazhim, flet 32-vjeçarja: Ngatërrova numrinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:27 - 16/02/21 |
b.f

Shefja e Infektivit, Najada Çomo ka denoncuar ditën e sotme  një 32-vjeçare nga Berati pasi, sipas saj e shqetësonte për ditë të tëra në telefon përmes thirrjeve dhe mesazheve.

Sipas Çomos, telefonuesja  prej dyjavësh e shqtësonte në numrin e saj të telefonit duke e fyer në mënyrë të vazhdueshme, gjë që ka detyruar mjeken që të paraqitet për denoncim në polici.

Pas denoncimit të bërë, Oficerët e Policisë Gjyqësorë kanë marrë në pyetje të renë.

Abcnews.al shkruan se e reja ka mohuar të ketë shqetësuar Çomon në telefon duke theksuar se në fakt kishte dashur të telefononte dikë tjetër.

Vajza shprehet gjithashtu se nuk e njeh shefen e Infektivit dhe se nuk ka patur qëllim ta shqetësonte atë./Opinion.al

Pas