-Jetë dhe Stil

Muaji maj erdhi/ Ja nëntë filmat që duhet të shikoni patjetërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:17 - 30/04/16 |
b.f

X-Men: Apocalypse

1

Nga Bryan Singer ky film premton të jetë një sukses i vërtetë. Nga 18 maji do të jetë i hapur pë të gjithë publikun.

Alice Through the Looking Glass

2

Me pjesëmarrjen e disa aktorëve të famshëm, ky film rikthehet por në një version ndryshe. Mia Wasikowska do të luaje rolin e Alice për të shpëtuar Mad Hatter (Johnny Depp).

A Bigger Splash

3

Tilda Swinton është me pushime  me partnerin e saj Matthias Schoenaerts kur  shfaqet ish i dashuri i saj Ralph Fiennes  me vajzën e tij e cila interpretohet nga Dakota Johnson. Vazhdimin mund ta zbuloni duke parë filmin.

Love & Friendship

4

Vjen nga Whit Stillman. Një histori që bazohet në një libër të autorit  Lady Susan.

Money Monster

5

George Clooney, Julia Roberts dhe Jack O’Connell  janë yjet që shkëlqejnë në këtë film të Jodie Foster.

The Nice Guys

6

Russell Crowe dhe  Ryan Gosling punojnë së bashku për të zbardhur  zhdukjen e një femre pornostare.

Florence Foster Jenkins

7

Stephen Frears sjell humorin e tij elegant në  New York përkrah Meryl Streep  e cila do të bëhet një këngëtare e operas.

Sing Street

8

Ky film do të vijë në  20 maj në UK, 25 maj në Korenë Jugore dhe  26 maj në Gjermani.

Weiner

9

Vjen nga Josh Kriegman. Ky film do të dalë në 20 maj në USA. Trajton problematikat dhe skandalet në zgjedhjet elektorale në Amerikë./Ne ju urojmë shikim të këndshëm! /Opinion.al

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas