InstaBIZ

Motrat Istrefi transparente për publikunBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:20 - 28/09/15 |
root

Duket se Nora dhe Era Istrefi nuk kanë asgjë për ti fshehur publikut dhe fansave të tyre. Ja tek shohim Norën që na tregon të brendshmet e saj “Moschino” dhe Erën që shfaqet fare pa reçipeta, mbuluar vetëm më këtë bluzë tyl. Motrat Istrefi kanë lindur për të qenë ekstravangante dhe këtë fakt e tregojnë kudo.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas