InstaBIZ

Motra e Kim Kardashian i jep fund lidhjes me të dashurin


               Publikuar në : 17:34 - 23/05/19 |
xhu lia

Modelja e njohur si dhe personazhi televiziv i “Keeping Up With The Kardashian”, Kendall Jenner i ka dhënë fund lidhjes së saj me basketbollistin Ben Simmons.

Lajmi është bërë i ditur nga mediat e huaja, ndërkohë që motivi i ndarjes ka të bëjë me faktin se marrëdhënia e tyre nuk po funksiononte si më parë.

Kendall dhe Ben kanë qëndruar së bashku përreth një vit, por kanë mundur t’a mbajnë lidhjen e tyre jashtë vëmendjes mediatike.

Modelja e njohur është parë shpesh në ndeshjet e basketbollistit duke bërë tifo për të. Gjithashtu ajo ka kaluar dhe shumë kohë me nënën e tij. Ende asnjëri nga të dy nuk është shprehur për këtë ndarje të papritur./Opinion.al/

 

Mexico, MEXICO – *EXCLUSIVE* – Superstar sisters Khloe Kardashian and Kendall Jenner were seen getting off of a boat with their men Tristan Thompson and Ben Simmons after a double date on a private island beach off the coast of Mexico.
Pictured: Kendall Jenner, Ben Simmons
BACKGRID USA 15 AUGUST 2018
USA: +1 310 798 9111 / [email protected]
UK: +44 208 344 2007 / [email protected]
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*

Pas