InstaBIZ

Motra e Dua Lipës në fokusin e mediave të huaja, ja përse


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:16 - 13/06/19 |
xhu lia

Të vetmit të fashmëm në shtëpinë e këngëtares Dua Lipa nuk do të jetë vetëm ajo dhe babai i saj Dukagjini.

Duket se edhe motra e këngëtares Rina ka nisur një karrierë në fushën e stilimit. Ajo ka bashkëpunuar me një firmë amerikane veshjes duke dizajnuar 30 veshje të ndryshme për këtë kompani.

Mediat e huaja i kanë dedikuar një shkrim Rinës dhe padyshim që Dua është ndjerë krenare për këtë fakt dhe e ka bërë të ditur diçka të tillë në rrjete sociale:

“Mbretëresha ime, jam shumë krenare për ty. Mund të bërtasë me të madhe”,-përfundon Dua në shkrimin dedikuar së motrës./Opinion.al/

Pas