Aktualitet

Motori përplaset me betonieren në Tiranë, përfundon në spital drejtuesi i tijBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:05 - 25/06/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar sot në afërsi të TEG-ut, ku një motomjet është përplasur me një betoniere.

Policia informon se shtetasi E. T., 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij është përplasur me një mjet betoniere me drejtues shtetasin A. H., 41 vjeç.

Si pasojë shtetasi E. T. është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 25.06.2022, në afërsi të TEG-ut, shtetasi E. T., 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij është përplasur me një mjet (betoniere) me drejtues shtetasin A. H., 41 vjeç.

Si pasojë shtetasi E. T. është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”,-njofton policia./Opinion.al

Pas