Aktualitet

Moti i keq/ Bllokohet segmenti rrugor në Qafë –Thanë, rëndohet trafiku


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:34 - 14/02/21 |
Opi Nion

Moti i keq ka bllokuar segmentin rrugor në Qafë –Thanë, ndërsa dhjetëra qytetarë kanë mbetur të bllokuar.

Bëhet me dije se rrëshqitja e një autobusi dhe një kamioni ka sjellë trafik ne këtë zonë ku me tepër se 2 orë asnjë makinë nuk ka  mundur të lëvizë.

Trafiku i mjeteve e bën të pamundur ndërhyrjen me mjete borëpastruese./Opinion.al

Pas