-Jetë dhe Stil

“Moschino Barbie”, zgjedh për imazh një djalë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:49 - 18/11/15 |
root

Kukulla e famshme Barie, ka nxjerrë në shitje “Barbie Mochino”. Kjo kukull për herë të parë pas 56 vitesh ka zgjedhur si imazh një djalë të vogël. Vogëlushi duket shumë bukur mes dy vajzave, por a është e drejtë ti mësosh djemtë të luajnë me kukulla?!….

 

Barbie Put A Boy In An Ad For The First Time Ever And People Are Freaking Out

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas