InstaBIZ

Morena Taraku publikon foto provokuese në shtrat me një femër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:07 - 07/09/15 |
root

Morena Taraku ka postuar një foto në shtrat, vetëm me të brendshme, përkrah një femre tjetër. Show girl-i kosovar ndodhet me pushime në Roterdam, dhe i ka përshendetur fansat e ndjekësit e saj me një fotografi tejet provokuese. Padyshim që kjo foto ka marrë shumë pëlqime në rrjetin social Instagram. Morena Taraku, është një ndër femrat më të diskutuara të showbiz-it kosovar dhe çdo gjë që ajo poston, është gjithnjë shumë e komentuar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas