Bota

Momenti kur shpërthen raketa gjatë transmetimit live, shihni reagimin e gazetarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:02 - 03/03/22 |
Opi Nion

Kanë vijuar gjatë natës bombardimet në Kiev dhe në disa qytete kryesore të Ukrainës.

Në një video që është bërë virale në rrjet, bombardimet në Kiev janë filmuar gjatë transmetimit live, të një ekip të CBS News.

Teksa gazetari po raportonte, shihet se si prapa krahëve të tij ndodh një shpërthim i madh.

Korrespondenti ndodhet në Kiev dhe po raporton për partnerin amerikan të BBC-së, CBS. Në pamje shfaqet edhe reagimi i gazetarit, i cili i cilësoi shpërthimet si rrufe.

 

Pas