InstaBIZ

Moderatorja shqiptare vishet murgeshë dhe marton Kastro Zizon me dy vajza


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:55 - 14/10/18 |
el ida

Moderatorja, Roza Lati është një nga personazhet më të komentuar të Showbizz-it shqiptar.

Roza është veshur si murgeshë dhe nuk ka hezituar që të ndajë foto me ndjekësit e saj të shumtë në instagram.

“Pershendetje ju qe jeni zgjuar me hene te mire.. Pershendetje dhe ju qe jeni zgjuar hangover….”, shkruan Roza Lati.

Roza ka marr mjaft komplimenta, por ka pasur edhe nga ata që e kanë kritikuar.

Por nuk ka ndalur me kaq, ajo ka postuar një fotografi të Kastro Zizos, me dy vajza të veshura me fustane nusërie, dhe shkruan se do i martojë së bashku.

 

Pas