InstaBIZ

Modelja na njeh me bimën që i rriti gjoksin me dy numra,për dy muaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:41 - 13/09/18 |
b.f

Modelja Brigette Cooper kohëve  të fundit u akuzua se kishte bërë ndërhyrje kirurgjikale në gjoks .

Modelja australiane i habiti të gjithë duke sqaruar se rritja e menjëhershme e gjoksit lidhet direkt me konsumin e pluhurit maca ,bimë kjo që rritet në Peru dhe supozohet se rrit energjinë,libidonin dhe balancon hormonet.

Modelja shpjegoi hap pas hapi se si kjo bimë i kishte rritur gjoksin me dy numra,për dy muaj, dhe sa mire ndihej ajo me veten tani. Ndër komentuesit e shumtë kishte dhe nga ata që e akuzuan për mashtrim dhe insistuan se do të ishte më mire të pranonte që kishte ndërhyje estetike ,sesa të gënjente aq hapur mijëra ndjekës .

 

Pas