Aktualitet

Modelja Anxhela Martini dhuron 30 mijë euro për të prekurit nga tërmeti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:53 - 02/12/19 |
xhu lia

Personazhe të njohur që ju bashkuan ndihmës dhe dhurimit për të prekurit nga tërmeti i është bashkuar modelja Anxhela Martini. Ajo ka treguar se ka kontribuar me 30 mijë euro për t’a.

“Tragjeditë qenkan më të dhimbshme kur flasin gjuhën tënde…dhe e vetmja gjë për të cilën lutem këto ditë është Dashuri, Shpresë dhe Dritë për vendin tim.  Ndoshta shumë gjëra koha do të na ndihmojë t’i harrojmë, por e sigurt që nuk do të harrojmë këtë forcë dhe solidaritet që kemi treguar ne si komb dhe të gjithë miqtë tanë për ne në këto ditë dhimbje,”-ka përfunduar ajo./Opinion.al/

 

Pas