InstaBIZ

Miqtë kujtojnë Dr. Florin përmes një dokumentari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 18/11/15 |
root

Miqtë më të afërt të kantautorit Floran Kondi, i njohur si Dr.Flori e kanë kujtuar atë në një vjetorin e ndarjes nga jeta. Ata kanë qenë në Kishën Rilindja ku është shfaqur gjithashtu edhe një dokumentar, për nder të tij. Ja çfarë shkruan komediani Ermal Mamaqi, për kantautorin dhe mikun e tij.

“Sa shpejt kaloi një vit… sa kujtime kemi bashkë…te gjithë ne…
Falenderim i veçantë për Redi Mazin. Mikun dhe regjizorin e talentuar që me dashuri dhe përkushtim realizoi një film kaq prekës për Dr. FLORIN. Një dokumentar i jashtëzakonshëm që u shfaq sot në përkujtimin e Florit në ambjentet e Kishës Rilindja.
Do të jetë për të gjithë ju në televizion, në ditëlindjen e Dr.Florit. Në një koncert te madh që do organizohet nga miqte e tij”.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas