Sociale

Ministrja Olta Xhaçka bëhet nënë për herë të dytë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:44 - 12/10/19 |
el ida

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka është bërë nënë për herë të dytë.

Ministrja ka lindur në maternitetin “Koço Gliozheni’ dhe si ajo dhe vajza gëzojnë shëndet të plotë.

Xhaçka dhe bashkëshorti i saj, ish-deputeti Artan Gaçi janë prindër edhe të një vajze tjetër, 4 vjeçare me emrin Hana./Opinion.al

Pas