InstaBIZ

Miley dhe Liam zyrtarisht beqarë, ja në cilën datë


               Publikuar në : 16:47 - 29/01/20 |
xhu lia

Çifti i njohur i shëbizit botëror Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus i dhanë fund lidhjes së tyre 10 vjeçare dhe martesës disa mujore.

Por duket se pas shumë diskutimesh është vendosur data 22 Shkurt ku ata do të jenë zyrtarisht beqarë. Sipas mediave të huaja ata kanë rënë dakord me marrëveshjen që paraqiti Liam dhe çdo gjë ka marrë fund.

Sipas kësaj marrëveshje qentë e tyre do të qëndrojnë me këngëtaren pasi sipas aktorit ajo është më e kujdesshme.

Aktualisht Miley është e lidhur me muzikantin e 22-vjeçarit Cody Simpson, ndërsa Liam ka nisur një lidhje me modelen Gabriella Brooks./Opinion.al/

Pas