Aktualitet

Meta takim me banorë në Tiranë:Partia e Lirisë do të garantojë rikthimin e llogaridhëniesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:30 - 02/10/22 |
Opi Nion

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zhvilluar ditën e sotme një takim me banorë në Tiranë.

Teksa ka ndarë disa foto nga takimi në rrjetin social “Facebook”, Meta tha se ndryshimi do të nisë nga kryeqyteti dhe se Partia e Lirisë do të garantojë rikthimin e llogaridhënies.

“Çdo ditë pranë banorëve të kryeqytetit për të dëgjuar shqetësimet e tyre. Përfshirja aktive e tyre, vendimtare që zëri i tyre të dëgjohet.

Ndryshimi do të nisë nga Tirana!

Partia e Lirisë do të garantojë rikthimin e Llogaridhënies”, shkruan Meta./Opinion.al

Pas