Politikë

Meta-Ramës: Në cilën studio televizive do sqarohemi, o trendi buburrec


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:05 - 13/10/20 |
Opi Nion

Vijojnë replikat mes Presidentit Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama. Meta ka reaguar pas deklaratës së Ramës në lidhje me dekorimet të bëra së fundmi.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meta i kërkon Ramë se në cilën studio televizive do të përballen për të sqaruar dhe akuzat e bëra ndaj njëri-tjetrit.

“Nuk më ke treguar akoma në cilën studio televizive do sqarohemi ballë për ballë! Mezi po të pres o trendi buburrec!”-shkruan Meta./ Opinion.al

Pas