Aktualitet

Meta prezanton drejtorin e kabinetit të tij: Do japë kontribut të rëndësishëm në…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:18 - 07/09/22 |
Opi Nion

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka emëruar drejtorin e kabinetit të tij. Në një status në rrjetet sociale, Meta bën me dije se këtë detyrë do e mbajë Eriol Braimllari.

Meta shkruan se beson se Braimllari do të japë një kontribut të rëndësishëm në përmbushjen e objektivave të përbashkëta, në veçanti në politikat e Partisë së Lirsë për përfshirjen e rinisë dhe mbështetjen e familjeve të reja.

“Kënaqësi të konfirmoja sot z.Eriol Braimllari si Drejtor të Kabinetit tim. Besoj se ai do të japë një kontribut të rëndësishëm në përmbushjen e objektivave të përbashkëta dhe në veçanti në politikat tona për përfshirjen e rinisë dhe mbështetjen e familjeve të reja”-shkruan Meta.

Pas