Politikë

Meta pret në Presidencë Bajram BegajBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:26 - 24/07/22 |
Opi Nion

Pas betimit si president dhe mbajtjes së fjalimit në Kuvend, Bajram Begaj ka mbërritur në ambientet e Presidencës, ku do të zhvillohet cereminia zyrtare e marrjes së detyrës.

Presidenti Begaj është pritur nga Ilir Meta, me të cilin po zhvillon një takim, pak minuta para se të dorëzojë zyrtarisht detyrën.

Ndërkohë që pritet që pas takimit mes dy Presidentëve, Begaj të mbajë një fjalim përpara të ftuarve që janë të pranishëm në ceremoni.

 

 

Pas