Life Style

Meta përshëndet shqiptarët: Bashkë me Monën ju urojmë një fundjavë të mbarëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:27 - 30/07/22 |
Opi Nion

Ish-Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur të përshëndes ndjekësit e tij me një foto ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi.

“Bashkë me Monën ju urojmë një fundjavë të mbarë”,-ka shkruar Meta krahas fotos në profilin e tij zyrtar.

Pas një jave intensive me akuza dhe kundër akuza, duket se ish-presidenti ka zgjedhur të shlodhet këtë fundjavë.

Meta i ndryshoi emrin LSI në Partia e Lirisë, duke u bërë menjëherë drejtuesi i saj, por zyrtarisht mban pozicionin kryetar i komitetit organizator në këtë parti.

Po ashtu, Meta akuzohet se ka qenë bashkëpunëtor i ish-Sigurimit të Shtetitm, akuzë e mohuar prej tij./ Opinion.al

Pas