Kryesore

Meta nga Gjiri Lalëzit: Deti është zgjuar nervoz, shpresojmë të qetësohet


               Publikuar në : 08:42 - 24/08/19 |
el ida

Në një kohë kur politika ndodhet në një ngërç të krijuar prej disa kohësh, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, po pushon në Gjirin e Lalëzit, nga ku ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social “Facebook” një fotografi.

Krahas saj Meta shkruan se deti është zgjuar nervoz, po ai shpreson se do të reflektojë dhe qetësohet më vonë.

Kreu i shtetit shkruan:

“Mirëmëngjes nga Lalëzi! Edhe pse deti është zgjuar nervoz sot, shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë.”

 

Pas