Aktualitet

Meta ikën në Kongresin Amerikan, merr porositë nga Lu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:20 - 23/10/15 |
b.f

TIRANË- Kryetari i Kuvendit do të udhëtojë nesër drejt SHBA-ve ku do të marrë pjesë në Forumin e Inteligjencës dhe Sigurisë në Kongresin Amerikan. Paraprakisht ai u takua me ambasadorin e SHBA-ve në vendin tonë Donald Lu. Siç bën të ditur zyra e shtypit, ai do të ketë edhe disa takime të tjera në Dhomën e Përfaqësueve dhe në Senat.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas