Aktualitet

Mesazhi: Ja se si partia të punëson edhe kur je bojaxhi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:31 - 28/11/15 |
b.f

Deputetja Albana Vokshi ka publikuar në komisionin e Shëndetësisë një mesazh i cili sipas deputetes është dërguar nga strukturat e Partisë Socialiste në drejtim të një deputeti, ku këtij të fundit i kërkohen emra për një vend  pune bojaxhi në Spitalin e Vlorës.

Por çfarë thuhet në sms?

“Përshëndetje! Jam A… nga Struktura Rajonale e Partisë Socialiste. Ju bëj me dije se në Spitalin Rajonal të Vlorës është shpall vakant pozicioni bojaxhi. Duhet të ketë përfunduar shkollën e mesme dhe të ketë eksperiencë në punë. Jeni të lutur të jepni propozimet së bashku me numrin e kontaktit brenda ditës së nesërme. Ju uroj një mbrëmje të këndshme!”

sms vokshi

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas