Kronikë

Merr flakë motoskafi në Drimadhe, i riu pëson djegie në trup, niset drejt TiranësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:30 - 06/06/22 |
Opi Nion

Një 31-vjeçar ka mbetur i plagosur teksa po merrej me riparimin e një motoskafi në fshatin Drimadhes, Dhërmi. Policia bën me dije se 31-vjeçari ka pësuar djegie në zona të ndryshme të trupit dhe pasi iu dha ndihma e parë në qendrën shëndetësore në Drimadhes po transportohet në spitalin e Tiranës, për mjekim me të specializuar.

“Më datë 06.06.2022, në fshatin Drimadhes, Dhërmi, ka marrë flakë, gjatë riparimit të tij, një motoskaf. Për pasojë shtetasi N. L., 31 vjeç, i cili po merrej me riparimin e motoskafit, ka pësuar djegie në zona të ndryshme të trupit. 31-vjeçarit iu dha ndihma e parë në qendrën shëndetësore në Drimadhes dhe po transportohet në spitalin e Tiranës, për mjekim me të specializuar. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes”-njofton policia.

Pas