InstaBIZ

Menduam se nuk do e shifnim më në skenë, këngëtarja e njohur lë pas sëmundjen e rëndë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:41 - 07/09/18 |
b.f

Në adoleshencën tuaj ajo me siguri ka qenë njëra ndër këngëtaret më të preferuara.

Këngëtarja e famshme kanadeze, Avril Lavigne, që dikur ishte një yll rroku, po i rikthehet skenës me një këngë të re që nga albumi i saj i fundit pesë vjet më parë.

Këngëtarja pritet të lançojë këngën “Head Above Water” në Shtator, me datë 19-të dhe lajmin e ka dhënë shumë e entiuziazmuar për fansat e saj.

Lavigne ka qenë shumë e sëmurë dhe kjo është arsyeja pse nuk ka kënduar gjithë këtë kohës.

Vuante nga sëmundja e njohur si “lyme” dhe ka thënë që muzika e ka ndihmuar ta tejkalojë ndërsa tani me muzikën e saj, do e shprehë vuajtjen që kishte gjithë këtë kohë.

Pas