Life Style

Meghan Markle shfaq barkun e rrumbullakosur, ja dhurata e parë për fëmijën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:35 - 16/10/18 |
el ida

Ditën e djeshme Pallati Mbretëror ka njoftuar se dukesha e Sussex Meghan Markle është në pritje të ëmbël.

5 muaj pas martesës me Princ Harryn,  ajo do të bëhet nënë për herë të parë. Ndërkohë çifti ka nisur turin e tyre fillimisht drejt Australisë.

Kështu dukesha është fotografuar për herë të parë me barkun e rrumbullakosur.

Ajo kishte veshur një fustan të bardhë pas trupit të stiluar nga australiania Karen Gee.

Ky fustan i tregonte qartë barkun, dhe ajo jo më kot kishte zgjedhur këtë model dhe ngjyrë.

Në takimin me Guvernatorin Peter Cosgrove, çifti mbretëror ka marrë edhe dhuratën e parë për fëmijën që do vijë në jetë në pranverë të 2019-s, një kangur pellushi dhe një palë çizme të vogla.

Ish-aktorja ka hyrë tashmë në tremujorin e dytë të shtatzënisë ndërsa nuk dihet gjinia e bebit.

 

Pas