InstaBIZ

Meghan Markle ka marrë vendimin drastik lidhur me të atin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:56 - 18/04/19 |
xhu lia

Dukesha e Sussex Meghan Markle është duke u përgatitur për mëmësinë e saj, por përpara këtij procesi ajo është e vendosur të mbyllë hesapet me disa anëtarë të familjes së saj.

Sipas autores së librit  ‘Harry and Meghan: Life, Loss, and Love’, Katie Nicholl, dukesha është tejet e lënduar dhe e zhgënjyer për sjelljen e shumë anëtarëve të familjes së saj, por ka lënë gjithçka pas  krahëve.

Babai i dukeshës ndonëse këto kohë nuk është shfaqur në media i ka shkaktuar shumë stres dhe diçka të tillë ajo ja ka bërë të ditur në letrën 5-faqëshe që i ka shkruar, ku sipas Daily Mail është shprehur:

“ Babi me zemër të rënduar po të shkruaj këtë letër, pa kuptuar se përse ke marrë këtë rrugë, duke mos parë dhimbjen që po shkakton. Veprimet e tua e kanë copëtuar zemrën time në mijëra copa  jo vetëm sepse ke prodhuar dhimbje të panevojshme dhe të pajustifikuar, por duke zgjedhur të mos thuash të vërtetën ke treguar se je një kukull në gjithë këtë histori. Diçka që nuk do t’a kuptoj kurrë.”

Kohë më parë babai i Meghan, Thomas Markle sipas mediave ka simuluar një atak kardiak dhe më pas ka mbledhur paparacët për të përfituar monetarisht.

Për këtë arsye sipas autores Meghan ka marrë vendimin e vështirë për të ndërprerë lidhjet me të atin. Nuk dihet ende nëse dukesha ka marr të njëjtin vendim për motrën e saj Samantha Markle,e cila gjithashtu ka hedhur shumë akuza për të  apo për xhaxhain, i cili vijon të publikojë foto të fëmijërisë së saj pa leje./Opinion.al/

 

 

Pas