InstaBIZ

Meghan dhe Harry janë gati për një fëmijë të dytë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:53 - 20/11/19 |
xhu lia

Çifti mbretëror Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle do të bëhen prindër për herë të dytë, më shpejt seç mund të mendohet.

Ata kanë shprehur dëshirën që djali i tyre Archie të ketë sa më shpejt një motër ose një vëlla, madje ata urojnë që fëmija i tyre i dytë të vijë në jetë vitin e ardhshëm.

Por sipas mediave të huaja nuk janë vetëm Meghan dhe Harry që dëshirojnë sërish fëmijë.

“Us Weekly” ka shkruar se çifti tjetër mbretëror Kate dhe William dëshirojnë të bëhen sërish prindër pas tre fëmijëve që kanë aktualisht./Opinion.al/

Pas