Kronikë

Me plumb pas koke i hedhur në rrëpirë, detaje për vrasjen e biznesmenit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:09 - 06/11/21 |
Opi Nion

Të tjera detaje zbulohen lidhur me vrasjen e biznesmenit 43-vjeçar Rruzhdi Hoxha. Informacionet e para thonë se ai është gjetur i pajetë në zonën e Qafë Mollës i hedhur në një rrëpirë të thepisur, ndërsa mësohet se ka dëmtime të shumta në trup.

Sipas informacioneve të pakonfirmuara zyrtarisht Hoxha është qëlluar me plumb pas koke dhe më pas është hedhur në rrëpirë, në vendin që shihet në foto./Opinion.al

Pas