Sociale

Me një foto familjare, Nikolla uron shqiptarët për Vitin e RiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:08 - 31/12/22 |
Opi Nion

Kryetarja e Kuvendit, znj. Lindita Nikolla, ka uruar shqiptarët me rastin e Vitit të Ri 2023, ndërsa e ka shoqëruar urimin e saj me një foto familjare.

“Sonte, në natën e ndërrimit të viteve, uroj familjet shqiptare, këtu në Shqipëri e Diasporë,  një Vit të Ri të gëzuar! Sfidat e 2023 janë të mëdha, por të bashkuar, me dashuri e përkushtim për vendin tonë, do t’i përballojmë ato!Ditët dhe vitet më të bukura i kemi përpara!

Shëndet e gëzime në të gjitha vatrat familjare!”, shprehet Kryetarja e Kuvendit, znj. Lindita Nikolla.

 

Pas