Sport

Me kostum zyrtar/ Për ku kështu djemtë e Kombëtares?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:00 - 15/11/15 |
b.f

Djemtë e Kombëtares po bëhen gati për ceremoninë gala që do të zhvillohet pas pak për nder të tyre në Pallatin e Brigadave. Këto janë fotot më të fundit që ata kanë shkrepur ku ndryshe nga pritja e bërë në 12 tetor pas fitores në Armeni, djemtë janë veshur me kostum zyrtar ku bie në sy kravata e kuqe dhe kostumi i zi me stemën e Federatës Shqiptare të Futbollit.kombetarja

kombetarja 2

kombetyraj 3

andi lila

ermir lenjanishkelzen gashi

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas