InstaBIZ

Me kë po darkon Viola Spiro?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:43 - 15/10/15 |
root

Viola Spiro ka thënë në intervista të ndryshme për mediat se, është lumturisht e lumtur me lidhjen e saj të re. Biondja simpatike e cila është aktualisht konkurrente e  “Dance With Me”, ka publikuar në profilin e saj në Snapchat, një foto ku është duke darkuar dhe në sfond duket dora e një mashkulli. Mos ndoshta është ky djali që i ka rrëmbyer zemrën, gazetares simpatike?! Me shumë mundësi po… dhe Viola është shprehur se këtë lidhje nuk do ta bëj aspak publike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas