InstaBIZ

“Më ka sharë nga nëna”/Big Mama: I kërkoj ndjesë mamit të Antonelës, por asaj jo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:28 - 25/12/21 |
Opi Nion

Big Mama vendosi mbrëmë që të linte shtëpinë e Big Brother pas një debati të ashpër me një nga banoret.

Pasi la shtëpinë, Big Mama kërkoi ndjesë për fajlorin por tha që ky është karakteri i saj dhe se nuk duhej të ishte prekur në baza nacionale. Ndër të tjera ajo tha se i kërkon falje mamit të Antonelës, por jo Antonelës vetë.

Arbana ju kërkoj ndjesë juve, publik, familjen së Antonelës në qoftë se u kam shkaktuar mërzitje. Më ka prekur te baza nacionale. Antonela din të na prekë te pikat tona të dobëta. Unë nuk e mbaj mend çfarë kam thënë. Por unë se kam sharë serbisht.

Unë e zotëroj edhe maqedonishten edhe serbishten. Fatmirësisht aty ka kamera dhe çdo gjë mësohet. Ju lutem duhet të nxirrni videon. Më thonin që aty ishte lojë, unë nuk kam luajtur. E kam shijuar atë eksperiencë.

Ky është karakteri im. Në qoftë se nuk do kisha reagu ashtu siç reagova nuk jam Big Mama. Ne e kemi pik të dobët bazën nacionale. Nuk duhet të isha prekur aty. Unë e nxjerr ndonjë sharje nga goja, por me shaka. Mamit të Antonelës i kërkoj falje, por Antonelës jo”- ka thënë Big Mama.

Pas