InstaBIZ

Me foto nga spitali së bashku me Jonin,Arbana uron fëmijët për 1 Qershorin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:42 - 01/06/21 |
Opi Nion

Moderatorja Arbana Osmani  ka uruar ditën e sotme të gjithë fëmijët “Gëzuar 1 Qershorin” nëpërmjet një fotoje asapk të zakontë së bashku me Jonin.

Siç tregon dhe vetë moderatorja djali i saj i madh ka operuar bajamet me sukses dhe duket mjaft mirë me shëndet.

“Sot në këtë 1 Qershor (nje ditë pasi operuam bajamet me sukses) e vetmja gjë që uroj për të gjithë fëmijët është shëndet Mendimi im shkon për të gjithë prindërit te cilët përballen dhe vuajnë problemet shëndetësore të të vegjëlve të tyre. Zoti ju dhëntë forcë e durim Gëzuar 1 qershorin”, shkroi Arbana krahas fotos me të birin./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Pas