Life Style

Me flamuj në duar, Kryemadhi dhe Kërpaçi ia marrin vallesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:22 - 31/01/22 |
Opi Nion

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka postuar një video në rrjetet sociale teksa shihet duke kërcuar valle. E shoqëruar nga Floida Kërpaçi, Krymadhi kërcën nën tigujt e muzikës popullore shqiptare.

Duket se Kryemadhi është sensibilizuar me profesorin kosovar. Profesori nga Kosova Lulzim Paci është bërë temë e mediave ditët e fundit pasi u bullizua për kërcimet e tij me muzikë popullore. Videot e tij të postuara në Tik-Tok u shpërndanë disa herë, ndërsa një deputete e Vetëvendosjes kërkoi shkarkimin e tij nga puna.

Kujtojmë se LSI ende nuk ka prezantuar kandidatët e saj për zgjedhjet e 6 marsit për 6 bashkitë e vendit. Ndërkohë, ish-kryeminsitri Sali Berisha tha ditën e sotme se Komisioni i Rithemelimit do të garojë në zgjdhje me kanidatët e dalë nga primaret në koalicion me LSI./Opinion.al

 

Pas