InstaBIZ

Me fanelën e Ronaldos, Etilda Gjonaj nxjerr foto me djalin e bashkëshortin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:21 - 24/04/21 |
Opi Nion

Në fund të fushatës, Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka gjetur kohë dhe hapësirë për familjen. Madje, duke shkuar pak më tej, edhe të bëjë publik bashkëshortin dhe djalin e saj. Përmes postimeve në Facebook, në ditëlindjen e të birit nje dite me pare, Gjonaj ka publikuar një foto familjare. “Sot në ditën më të veçantë të familjes sonë, në ditën e lindjes së Itienit. 100 vjeç biri im”, shkruan ministrja.

Ndërkohë, e veshur me fanelën e Ronaldos, ajo sërish ndan disa foto me të birin,  ndërsa shkruan se Juventusi është skuadra e tij e zemrës. “Rrezaton Itieni me bluzën e CR7 dhe të ekipit të tij të zemrës”, shkruan ajo./Opinion.al

Pas