-Jetë dhe Stil

Me Ajolën dhe Kajan, Veliaj uron Pashkët: Në një muaj janë bashkuar gjithë festat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:09 - 24/04/22 |
Opi Nion

Kryetari i Bashkisë së Tiranë Erion Veliaj ka uruar Pashkët Orthodokse me një foto familjare të shpërndarë në rrjetet sociale. Ndërsa shfaqet përpara një shporte me vezë të kuqe, me bashkëshorten Ajola dhe djalin Kajan, ai shkruan: “Gezuar e bekime nga familja jone e vogel, per familjen e madhe te Tiranes sone! Ne nje muaj jane bashkuar gjithe festat e besimeve tona, thuajse si nje mesazh qe te bashkuar jemi me te mire e me te forte”!/Opinion.al

Pas