Kronikë

Mbytet një person në plazhin e Shëngjinit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:58 - 31/08/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në plazhin e Shëngjinit. Mësohet se një 76-vjeçar është mbytur në det rreth orës 17:25.

Sipas informacioneve, viktima është identifikuar me inicialet J.B., banues në Kosovë

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në  vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas