Kronikë

Mbytet një person në Durrës, policia në vendngjarje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:29 - 19/08/20 |
Al Do

Një person është mbytur sot në plazhin e Durrësit.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:45, në lagjen nr.13.

Viktima ende nuk është identifikuar por të dhënat që bëhen të ditura janë se është mashkull rreth 65 vjeç

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes. /Opinion.al

Pas