Kronikë

Mbytet një grua në liqenin e ButrintitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:09 - 16/06/22 |
Opi Nion

Një grua dyshohet se është mbytur aksidentalisht në liqenin e Butrintit.

Sipas policisë, ditën e sotme, në vendin e quajtur “Manastiri”, Ksamil, dyshohet se është mbytur aksidentalisht shtetasja V. B., rreth 70 vjeçe.

Rreth orës 14:17, në vendin e quajtur “Manastiri”, Ksamil, dyshohet se është mbytur aksidentalisht në liqenin e Butrintit, shtetasja V. B., rreth 70 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas