Kronikë

Mbytet një 60-vjeçar në Durrës, viktima ende e pa identifikuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:52 - 30/06/21 |
Opi Nion

Një 60-vjeçar është mbytur ditën e sotme duke u larë në det në Durrës.

Sipas informacionit të policisë 60-vjeçari ende nuk është identifikuar, teksa ende nuk është zbardhur shkaku i ngjarjes.

Policia dhe grupi hetimor po vijojnë punën për zbardhjen e saj.

Policia e Durrësit/ Informacion paraprak

Më datë 30.06.2021, në orën 12:55, në lagjen nr. 13, Plazh, është mbytur duke u larë në det, një shtetas rreth 60 vjeç, ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e shtetasit të mbytur.

Pas