Kronikë

Mbytet në lumë 9-vjeçari, dyshimet e para nga policia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:56 - 23/08/20 |
Al Do

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në fshatin Kurtaj në Peqin.

Një 9-vjeçar, banues në fshatin Kurtaj, është gjetur i mbytur në lumin Shkumbin.

Nga hetimi paraprak dyshohet se është mbytur aksidentalisht duke u larë në lumin Shkumbin.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /Opinion.al

Pas