-Kulturë

Mbyllet “Sunny Hill Festival”, Rama: Ja kur do të performojë Dua Lipa në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:40 - 29/08/22 |
Opi Nion

“Sunny Hill Festival” është mbyllur në orët e para të mëngjesit të sotëm, pas tre netësh me muzikën e këngëtarëve shqiptarë dhe të huaj.

Edhe pse në këtë festival mungoi performanca e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ylli i Pop-it do të mbajë një koncert në nëntor në Tiranë.

Ka qenë kryeministri Edi Rama, i cili teksa ka shpërndarë pamje nga ‘Sunny Hill Festival, ka bërë të ditur lajmin.

 “Mirëmëngjesi dhe me superenergjinë e ‘Sunny Hill’ e me falënderimin për Duan, që e presim me padurim në Tiranë në nëntor, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

Pas