Sport

Mbyllen dy gjysmëfinalet, a i keni pritur këto rezultate?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:24 - 28/04/16 |
b.f

Janë mbyllur dy ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Evropës.

Në “El Madrigal”, Villarreal ka mundur Liverpoolin 1:0.

Në anën tjetër, dueli mes Shakhtar Donetsk dhe Sevilla ka përfunduar 2:2. Megjithatë, gjithçka do të vendoset në ndeshjet e kthimit.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas