InstaBIZ

Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte GashiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:35 - 05/10/15 |
root

Dy këngëtaret Shkurte Gashi dhe Genta Ismajli, duken si dy myslimane të devotshme. Ja tek i shohim teksa janë mbuluar me shami dhe këtë foto e kanë publikuar në rrjetet sociale. Dixhitura e fotos ka vetëm disa aeroplan dhe asnjë shpjegim tjetër, por duhet thënë se shamia iu shkon shumë të dyjave.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas