Politikë

Mbledhja e parë në ish-zyrën e Bashës tek PD, pamje nga tryeza e “Rithemelimit”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:10 - 13/04/22 |
Opi Nion

Pasditen e sotme Komisioni i Rithemelimit të PD është mbledhur në selinë blu. Mbledhja është zhvilluar në zyrën që mbante ish-kreu i PD-së Lulzim Basha, teksa merrnin pjesë të gjithë anëtarët e komisionit.

Siç shihet nga pamjet, në hyrje të zyrës janë vendosur një flamur i PD-së dhe ai kombëtar. Po kështu ndryshime janë bërë dhe në pjesën e brendshme.

Në mbledhje janë të pranishëm Albana Vokshi, Aldo Bumçi, Arben Ristani, Çlirim Gjata, Edit Harxhi, Edmond Spaho, Enno Bozdo, Ervin Minarolli, Flamur Noka, Genc Pollo, Genti Strazimiri, Ivi Kaso, Keltis Kruja, Ledina Mandia, Lorenc Luka, Mimoza Hadarmataj, Oerd Bylykbashi, Tritan Shehu.

Pas